ביסמוט ויפרח – הפודקאסט שייתן לך אומץ. זכיתי להתארח בפרק 10

2.5min

Sunyata

This is the heading

Sunyata

אני ממש אוהבת לשמוע פודקאסטים.

הם מנעימים לי נסיעות, ניקיון בית או סתם הליכה בשדה. אני בוחרת לי אותם לפי מה שאני מרגישה שאני צריכה עכשיו.
אחד המעולים לדעתי הוא הפודקאסט של ביסמוט ויפרח. הוא עשיר, מגוון, ערוך לעילא ועילא וכנרת והדר נפלאות. לפעמים הן מדברות בינהן ולפעמים הן מארחות. לכל פרק יש גם סיכום מעולה שהופך את הבונבוניירה הזו לעוד יותר ערבה לחיך ועוזר ללהפנים מה שהפרק ממתקד בו וככה לקחת אותו כמעין צידה לדרך.

היתה לי הזכות להתארח בפרק 10. זה היה תענוג. ומה שהכי הפתיע אותי הוא שזה לימד אותי על עצמי.
יש לכולנו ערכים שלאורם אנחנו חיים או שואפים לחיות, אבל הם צריכים להיות מתוחזקים. צריך לבקר בהם מדי פעם, לבחון אם הם עדיין מתאימים לנו ו/או אם זנחנו אותם ואנחנו רוצים לעורר כוונה מחודשת ולהביא אותם שוב לקדמת הבמה.

ואחת הדרכים הטובות לעשות את זה הוא לספר עליהם למישהו אחר. לאו דווקא בפודקאסט (אבל כן ממליצה להעיז לבקש להשתתף בפודקאסט שאתם אוהבים אם אתם מרגישים שיש לכם מה לתת), זה יכול להיות גם בשיחה עם אדם אהוב.

אז ההנה הקישור לפרק איתי, אבל מומלץ בחום לשמוע את כל הפרקים או לבחור את אלה שקורצים לכם במיוחד. הנאה צרופה.

בפרק אני מדברת על השיטה שלי לתעדוף שנקראת מלך מלכה נסיך ואפשר גם לקרוא עליה בפוסט הזה כאן.

נ.ב.  אני מעריצה של כנרת וכל מה שהיא עושה :). היא חלק חשוב ומשמעותי מאד בתהליך שלי מבחינת בניית העסק אונליין. התחום שלה הוא מיקרוקופי והיא המאסטר בארץ ולדעתי גם בעולם. עבור מי שעוסק בתחום של בניית או עיצוב אתרים זה מאסט לדעתי, אבל גם עבור כל אחד שיש לו עסק עם נוכחות אונליין או מי שתומך בעסקים כאלה. הייתי בקורס הפרונטלי שלה שהיה מצויין ויש לה גם קורס אונליין עכשיו שמתאים לימי קורונה ובכלל. הספר שלה הוא ממש תנ”ך בתחום ותמצאו אותה בפייסבוק ובאתר שלה

איחולים לימים מלאים באומץ מתובל בקבלה עצמית.

שלכם, סונייטה

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on print
Print